internet - usługi
Wszyscy narzekamy na pogodę, ale nikt palcem nie kiwnie aby ją zmienić.
WSTĘP


Każdy narzeka lub też chełpi się złą pamięcią, ale tylko nieliczni próbują coś z tym zrobić. Proponuję zmierzyć się z problemem: masz niewielkie szanse wpłynąć na zmianę pogody, ale naprawdę duże, aby usprawnić swoją pamięć.
Spotkałem na swej drodze wielu ludzi, skłonnych zapłacić "miliony dolarów", aby tylko mieć pamięć podobną do mojej. No cóż, żal mi trochę tych pieniędzy, gdyż tak naprawdę jedyne koszty, jakie poniesiesz trenując pamięć, to zakup tej książki. No, może nie do końca. Musisz znaleźć jeszcze trochę czasu i zdobyć się na niewielki wysiłek, aby zmusić umysł do pracy; niewielki, gdyż kiedy zrozumiesz na czym polegają moje metody, będziesz zaskoczony, że są tak proste i łatwe. Jeśli ocze kujesz teoretycznych wywodów i naukowego słownictwa, mocno się rozczarujesz. Trening superpamięci wyjaśnię Ci tak, jakbyśmy siedzieli w Twoim pokoju na zwykłej pogawędce.
Oczywiście zapoznałem się wcześniej z obszerną literaturą fachową, ale odrzuciłem większość technicznych i naukowych terminów, ponieważ sam z trudnością mogłem je zrozumieć, nie mówiąc już o przełożeniu ich na język praktyczny. Jestem prestidigitatorem i ekspertem od metod pamięciowych, a nie psychiatrą ani lekarzem. Nie widziałem więc potrzeby, aby wyjaśniać jak pracuje mózg człowieka, ani też jaki jest mechanizm pamięci w kontekście komórek, wykresów, rysunków, itp.
Przekonasz się więc, że wszystko, o czym piszę, odkryłem sam i sam wykorzystałem w praktyce; czuję się więc upoważniony, aby Cię tego nauczyć.
Psycholodzy i wykładowcy twierdzą, że wykorzystujemy jedynie niewielki procent możliwości naszego mózgu - myślę, że dzięki mojej metodzie zwiększysz ten procent zdecydowanie ponad przeciętną. Tak więc jeśli słaba pamięć była przedmiotem Twojej swoistej dumy, po przeczytaniu Sekretów superpamięci będziesz mógł pochwalić się czymś zupełnie przeciwnym: będziesz zapamiętywał wszystko co chcesz, szybko, dokładnie i na długo!


drukuj tę stronę dodaj do ulubionych spis rozdziałów
© 3net Sp. z o.o., 1997-2002